Співчуття...

Дата: 25.09.2023 16:48

Висловлюємо найщиріші співчуття КОВТУНУ Григорію Костянтиновичу, начальнику Ніжинської РВА, з приводу непоправної втрати - героїчної загибелі його сина, командира розвідувального взводу батальйону особливого призначення штурмової бригади «Буревій», лейтенанта КОВТУНА Костянтина Григоровича, 06.06.2002 року народження.
Життя захисника України Костянтина обірвалося під час виконання бойового завдання на території Донецької області 24 вересня 2023 року.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Зі співчуттям та скорботою, сільський голова Марина ВІРКО.