22 вересня - Національний день партизанської слави в Україні

Дата: 22.09.2023 08:08

Головна мета цього дня - вшанувати пам'ять партизанів та підпільників, нагадати про їхній важливий подвиг сучасному поколінню українців.
Учасники партизанського руху, підпільних організацій у роки Другої світової війни своєю героїчною діяльністю рятували мирне населення від вивезення у нацистську Німеччину, нищили ворога на окупованій території, наближаючи Перемогу.
Щиро і сердечно вітаю вас з Днем партизанської слави - днем, коли ми віддаємо данину поваги і шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям і визволителям рідної землі.
Сьогодні ми низько схиляємо голови перед стійкістю і мужністю тих, хто пройшов крізь полум’я найстрашнішої війни в історії людства, хто загинув на полі бою і перед тими, хто зараз боронить Рідну і Незалежну УКРАЇНУ!
Слава героям! Все буде Україна!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.