ПАМ'ЯТАЄМО...

Дата: 10.08.2023 17:00

10 серпня 2023 року в день народження загиблого Героя Анатолія В'ЯЛОГО, за дорученням сільського голови Марини ВІРКО працівники закладів культури Плисківської сільської ради вшанували пам’ять загиблого. Сьогодні Анатолію Федоровичу виповнилося б 54 роки, проте обірвалось його життя.
Захищаючи всіх нас загинув наш земляк В'ялий Анатолій Федорович, із с. Сиволож.
Воїн з позивним "Мак". З дитинства в селі мав це жартівливе друге ім'я, з ним і загинув. Воював у 95 десантно-штурмовій бригаді, прикривав хлопців, снайпер.
Пройшов строкову службу в Десні. Потім Анатолія перевели в Житомир. Пішов на війну у 2014 році. Повернувшись до дому, він придбав землю, щоб працювати на ній. Хотів ферму... Не встиг.
Прийшла війна. З першою сиреною вибіг з дому, невагаючись пішов захищати рідну землю. Анатолій говорив:
- Якщо не я? То хто? Хлопці по 18 років?
Йому було 53.
Люблячий тато, чоловік, дідусь, справжній герой України, Воїн Світла. Він лишив після себе добру пам'ять.
ТИ НАШ ГЕРОЙ, СПОЧИВАЙ З МИРОМ!
МИ НІКОЛИ ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕМО..
Не пробачимо! Не забудемо!
Вічна Слава Герою!
З повагою та  вдячністю, сільський голова Марина ВІРКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Плисківської сільської ради.