12 серпня в Плисківській громаді відбувся велопробіг селами громади, присвячений Міжнародному Дню молоді, який ініціювала сільський голова Марина ВІРКО

Дата: 12.08.2023 17:00

Долучитись до нього міг кожен бажаючий.
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО до присутніх звернулася перший заступник сільського голови Ірина ВЕРНИГОР.
«Щиро вітаю вас із прекрасним святом юності - Днем молоді! Молодість — світанок життя, коли ти сповнений енергії, мрій та рішучості, коли немає у світі такого океану, який не зміг би ти перейти.  Ваше сьогодення — лише початок життєвого шляху, коли душу та серце переповнює романтика, рішучість та цілеспрямованість. Сучасне покоління юнаків та дівчат — це творці потенціалу та авторитету нашої країни.  У цей святковий день хочу побажати кожному, хто тільки-но розпочинає свій дорослий шлях у життя: завзято втілювати свої мрії та захоплення, завжди дивитись на життя з оптимізмом, старанно навчатися та чесно працювати. Сьогодні наша країна потребує вашої допомоги - талановитих, креативних, задля побудови мирного успішного та щасливого українського майбутнього.
Від щирого серця вітаю вас та бажаю не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, своєї громади та країни. Здоров’я, успіхів та оптимізму! Впевнена, що усі ваші починання будуть вдалими.
Кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників.
Разом до перемоги! Слава Україні!»,- зазначила Ірина ВЕРНИГОР.
Дякуємо всім учасникам благодійного велопробігу "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ", задля ЗСУ.
Пишаємось вами.  Участь в спортивному заході взяли більше тридцяти учасників. Хоча велопробіг був приурочений Дню молоді, вік учасників був різний - від 4 до 60-ти років. І це чудово! Адже означає, що наша громада молода і спортивна!
Метою даного заходу, було привернення уваги дітей до історії становлення України, історії наших героїв-земляків та неймовірної краси нашої землі.
Ми віддали шану героям із сіл Плиски, Сиволож, Велика Загорівка та Махнівки, які загинули у боях російсько-української війни, захищаючи рідну землю.
Слава Богу! Слава ЗСУ!
Щиро дякуємо працівникам закладів культури та аматорам за концертну програму.
Ми сподіваємося, діти, що нам вдалося донести до вас дух патріотизму, любові до Батьківщини та розуміння того, як важливо саме БУТИ людиною.
Дякуємо дітям та батькам!
Велопробіг - це завжди круто, а якщо ще й у підтримку наших захисників, то це крутецька справа.
Дякуємо всім за участь, Ви неймовірні!
Разом до Перемоги!.
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити подібні заходи.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, депутатський корпус та  виконавчий комітет Плисківської сільської ради.