ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Дата: 08.08.2023 14:41

Сьогодні, 08 серпня 2023 року, за дорученням сільського голови Марини ВІРКО,  начальником відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Аллою КРИВЕЦЬ проведено нараду за участі в.о головного бухгалтера Ольги ГОРІЛОЇ, фахівця із соціальної роботи Вікторії ЛЕМІШ, директорів та кухарів закладів освіти Плисківської сільської ради.
Під час наради присутні обговорили актуальні питання щодо:
- перевірки готовності закладів освіти до початку нового 2023-2024 навчального року;
- розробки та затвердження меню закладів освіти громади на І півріччя навчального року ;
- виїзної зустрічі у рамках серпневої  конференції педагогічних працівників.
Під час наради керівники закладів освіти ознайомилися із дорученням начальника Ніжинської військової адміністрації щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і надано перелік необхідних документі, які необхідні для надання даного статусу.