ПАМ'ЯТАЄМО...

Дата: 05.08.2023 17:23

Сьогодні, 5 серпня, минає рік, як загинув наш земляк - Олег Олексійович СОЛДАТ, у ході бойових дій на сході України у Донецькій області.
СОЛДАТ Олег Олексійович народився 10 жовтня 1994 року. У 2001 році пішов до 1-го класу Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 2012 році.  У 2013 році вступив до лав ЗСУ. Ніс службу у військовій частині А 1479 смт. Дружба Ічнянського району.
З 2014 по 2018 - учасник АТО/ООС.
Після звільнення з лав ЗСУ працював робітником у будівельних компаніях міста Києва.
2022 року мобілізований до лав ЗСУ.
Сільський голова Марина ВІРКО, перший заступник сільського голови Ірина ВЕРНИГОР, староста Великозагорівського старостинського округу ОЛЕНА СМАЛІЙ, депутати Плисківської сільської ради, начальник третього відділу Ніжинського РТЦКА та СП Полулях Роман Валерійович відвідали місце, де похований Олег СОЛДАТ.
У словах вшанування пам’яті загиблого Героя, Марина ВІРКО - сільський голова закликала ніколи не забувати подвиг наших Героїв, які віддали найцінніше – своє життя, захищаючи право українців самостійно господарювати у своєму домі, на своїй рідній землі.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
Вшановуючи пам’ять героя, ми схиляємо голови перед подвигом усіх, хто боронив і боронить нашу неньку Україну.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, полеглих на полі бою.
Вічна, світла пам’ять справжнім героям сьогодення… Пам'ять про них буде жити у наших серцях завжди!
Ми будемо пам'ятати кожного Захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в Україні.
Олег Олексійович СОЛДАТ навіки залишиться у нашій пам'яті захисником миру й волі нашої Батьківщини!
Нажаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.
У цю гірку мить ми схиляємо голови в глибокій скорботі. Пам’ять про Героя, Олега Олексійовича СОЛДАТА – нашого Захисника, назавжди залишиться в серцях друзів, знайомих, односельців.
Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати нашого Героя.
Вічна пам'ять, шана та Слава Захиснику УКРАЇНИ!
Герої не вмирають!
Безмежна вдячність кожному, хто виборював та виборює свободу і незалежність України ціною власного життя. Ми в неоціненному боргу перед вами.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
СПАСИБІ БАТЬКАМ ЗА СИНА!!!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Плисківської сільської ради.