2 серпня - День вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Дата: 02.08.2023 08:03

Пам'ятаємо, згадуємо та вшановуємо усіх полеглих героїв за Україну.
Російська збройна агресія проти нашої держави внесла свої корективи в календар святкових дат, перетворивши деякі з них на дні пам’яті та скорботи. Так, колись святковий «День Аеромобільних військ», а згодом «День Високомобільних десантних військ», починаючи з 2017 року перестав бути святковим. «Крилаті піхотинці» почали вшановувати пам'ять загиблих десантників за часів Незалежності України. Чимало наших десантників навіки «пішли у небо» під час боїв з російсько-окупаційними військами на українському Донбасі. Хтось загинув виконуючи державне завдання в ході міжнародних миротворчих операцій з підтримання миру та безпеки.
Це - шана та військові почесті всім, хто чесно і сумлінно виконував військовий обов’язок в лавах Аеромобільних, Високомобільних десантних та Десантно-штурмових військах Збройних Сил України, людям мужнього духу та характеру.
Слава Десантно-штурмовим військам Збройних Сил України!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Плисківської сільської ради.