2 серпня - свято Святого Пророка Іллі

Дата: 02.08.2023 08:00

У цей день християни щорічно вшановують пам’ять цього святого. Ілля – єдиний пророк, який у свій час залишився вірний Господеві. Він палав ревністю до Господа Бога і цю вірність Господь підтвердив великими знаками і чудесами. Віра пророка Іллі проявилася, насамперед, у молитві та в дотриманні Закону Господнього.
Тож, бажаємо всім брати приклад з його молитви, його справ, що завжди відповідали Божому Законові.
У цей непростий час бажаємо не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє.
Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі та повернути мир.
Міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, щастя і гараздів, радісних усмішок, миру та процвітання!
Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх на добрі справи на благо і добробут родин, громади, України!
Божого благословення!
Зі святом!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Плисківської сільської ради.