Рятувальники попереджають аграріїв про недопустимість пожеж під час жнив

Дата: 26.07.2023 16:05

Аби вберегти врожай від вогню, потрібен суворий контроль за дотриманням аграріями протипожежних вимог в місцях збирання, переробки та зберігання зернових культур.

З огляду на це, фахівці Ніжинського районного управління ДСНС в області здійснюють профілактично-роз'яснювальні рейди у місцях  переробки та зберігання врожаю місцевих сільгосптовариств, розташованих на території району.

ДСНСники надали поради керівництву об'єктів щодо стану безпечного утримання систем протипожежного захисту, водопостачання, електрогосподарства та забезпечення будівель, територій та задіяної техніки первинними засобами пожежогасіння. Також рятувальники провели з аграріями протипожежні інструктажі та надали пам'ятки з питань забезпечення пожежної безпеки під час жнив.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області