До уваги жителів Плисківської ТГ!

Дата: 20.07.2023 08:07

25 липня 2023 РОКУ з 11 години відбудеться виїзд мобільної медичної бригади «Автобус здоров’я», який проходить під гаслом «Профілактика рятує життя».
У приміщенні Плисківської АМБУЛАТОРІЇ ЗПСМ с.Плиски вул..Квіткова,19А БЕЗКОШТОВНО
працюватимуть спеціалісти ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», КНП «Чернігівська обласна лікарня» (кардіолог, офтальмолог, невропатолог, отоларинголог, ендокринолог),
вимірювання артеріального тиску, аналіз крові на вміст глюкози, виявлення антитіл до гепатитів та СНІД, вакцинація.
Дослідження води питної з шахтних колодязів на санітарно-хімічні показники (вміст нітратів). Для дослідження необхідно доставити 0,5 л. води в скляній тарі.
Санітарно-просвітницька та роз’яснювальна робота по профілактиці інфекційних та неінфекційних захворювань.
ЗНАЙДІТЬ ЧАС ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ СВОГО ЗДОРОВ'Я!
НЕ НЕХТУЙТЕ ТАКОЮ НАГОДОЮ!