До уваги жителів Плисківської ТГ! ОГОЛОШЕННЯ! Про ліквідацію комунального закладу «Сиволозький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Плисківської сільської ради Чернігівської області»

Дата: 05.07.2023 08:25

Відповідно до Цивільного кодексу України, статтей 26, 29, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою ефективного використання бюджетних коштів на їх утримання та у зв’язку з безперспективністю функціонування закладу дошкільної освіти внаслідок скорочення контингенту дітей, Плисківська сільська рада, ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу шляхом ліквідації - комунальний заклад «Сиволозький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Плисківської сільської ради Чернігівської області» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 35892042), юридична адреса закладу: 16452, Чернігівська область, Борзнянський район, с.Сиволож, вулиця Незалежності, будинок 26.

2. Встановити двомісячний строк для пред’явлення вимог кредиторів з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення вищевказаного дошкільного навчального закладу.

3. Створити комісію з ліквідації комунального закладу «Сиволозький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Плисківської сільської ради Чернігівської області» (Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 35892042) та затвердити її персональний склад згідно із додатком.

4. Голові комісії з ліквідації здійснити всі необхідні заходи щодо ліквідації юридичної особи, подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів про ліквідацію закладу та здійснити інші дії визначені законодавством.

5. Відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області забезпечити дотримання трудового законодавства внаслідок ліквідації комунального закладу.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської ради. ( першого заступника сільського голови Ірину Вернигор).