Інформація щодо реалізації експерементального проекту в частині надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною»

Дата: 30.05.2023 09:06

Важлива інформація: На отримання послуги мають право діти з малозабезпечених сімей та які мають соціальних статус – «діти з інвалідністю» та/або «дитина з багатодітної сім’ї» віком від 7 до 18 років, що проживають і отримують допомогу малозабезпеченій сім’ї в одній із областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Перевірити наявність отримувача в переліку можна за посиланням https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health

Перевірка здійснюється за персональними даними отримувача. Тобто, по тій особі, яка отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Потрібно перейти на вкладку Є-ОЗДОРОВЛЕННЯ та в розділі

ДЛЯ КОГО внести персональні дані та натиснути кнопку ПЕРЕВІРИТИ.

Відповіді на поширені питання отримувачів можна знайти за цим самим посиланням в розділі ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ.