ПАМ‘ЯТАЄМО...

Дата: 11.04.2023 16:26

Сьогодні, 11 квітня 2023 року, мав би святкувати свій день народженння наш земляк - Герой Володимир ЛЕСТУХА.
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО, староста Великозагорівського старостинського округу ОЛЕНА СМАЛІЙ та працівники культури, відвідали місце, де похований Володимир ЛЕСТУХА.
Вшановуючи пам’ять Героя, ми схиляємо голови перед подвигом усіх, хто боронив і боронить нашу неньку Україну.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх Героїв, полеглих на полі бою.
Вічна, світла пам’ять справжнім Героям сьогодення… Пам'ять про них буде жити у наших серцях завжди!
Безмежна вдячність кожному, хто виборював свободу і незалежність України ціною власного життя. Ми в неоціненному боргу перед вами. Вічна пам'ять Героям!
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
СПАСИБІ БАТЬКАМ !
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО та виконавчий комітет Плисківської сільської ради.