Про скликання позачергової тридцять другої сесії восьмого скликання Плисківської сільської ради

Дата: 12.04.2023 16:52

У відповідності до Розпорядження №30 секретаря  сільської ради  Людмили ІЛЛЯШЕНКО

скликається позачергова тридцять друга сесія   воcьмого  скликання Плисківської  сільської  ради

13 квітня  2023 року  о  15 - 00 години  дня  в  приміщенні   Плисківської  сільської ради.

На  розгляд  позачергової  тридцять другої сесії  виносяться  такі  питання:

1. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок на території Плисківської сільської ради (невитребуваних земельних часток (паїв)).

2. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок на території Сиволозького старостинського округу Плисківської сільської ради (невитребуваних земельних часток (паїв)).

3. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки на території Плисківської сільської ради (проектна дорога).

4. Про внесення  змін до бюджету Плисківської сільської ради.