ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ

Дата: 10.04.2023 16:25

З 01 квітня 2023 року на території сіл Плисківської ТГ проводиться місячник по благоустрою територій населених пунктів, протягом якого заплановано здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації сміттєзвалищ, очищення від сміття лісосмуг уздовж шляхів, ремонт спортивних та дитячих майданчиків, впорядкування кладовищ, пам’ятників, облаштування зупинок громадського транспорту та інше.
Приємно відмітити, що багато жителів сіл громади підтримали дану акцію і вже привели свої дворові та прилеглі території у належний стан.
Окрема подяка жительці Сиволозького старостинського округу Наталії ШКАРУПІ, яка власними силами організувала благоустрій вулиці на якій проживає.
Велика шана та подяка усім за пророблену роботу.
Шановні жителі Плисківської територіальної громади! Місячник продовжується.
Звертаємося до всіх, хто іще не долучився до заходів з благоустрою, прибрати прилеглу територію біля своїх садиб та взяти участь у благоустрої територій загального користування, адже, ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ НАШИХ СІЛ - ВІЗИТНА КАРТКА НАШОЇ ГРОМАДИ.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.