Плисківська громада має першого майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту - Володимира ДЕМЧЕНКА

Дата: 10.04.2023 08:15

Шановні жителі Плисківської територіальної громади!
8 квітня 2023 року у м. Києві,  у приміщенні спортивного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся турнір з гирьового спорту пам'яті Гарнич - Гарницького. Від імені та за фінансової підтримки Плисківської сільської ради,  участь у турнірі брав наш земляк, кандидат у майстри спорту Володимир ДЕМЧЕНКО.
Володимир брав участь у трьох дисциплінах: дц -1 (дц- поштовх довгим циклом) 10 хв., 32 кг,104 підйоми -виборов Перемогу, дц-1 10 хв ,24 кг, 133 підйоми - знову Перемога, дц-1 30 хв, 24 кг, 228 підйомів - отримав Срібло.
Але, найголовніше те, що наш спортсмен виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Плисківська громада має першого майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту, четвертого - у Чернігівській області.
Ти - наша гордість, взірець для підростаючого покоління. Пишаємося тобою. Дякуємо тобі .
Бажаємо міцного здоров'я, віри у власні сили, нових звершень та перемог.
З повагою та вдячністю,  сільський голова Марина Вірко, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.