РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 09.04.2023 08:00

За підтримки сільського голови Марини ВІРКО, 08 квітня, у с.Велика Загорівка в Будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участі Діми VOLKANOVA, який представив глядачам свою сольну концертну програму «Намалюю».
Марина Олександрівна подякувала артисту Дімі ВОЛКАНОВУ за його талант, подаровані неймовірні емоції.
Особливу вдячність висловила Оксані КРОЙТОРУ за чудову ініціативу, організацію проведення благодійного концерту на підтримку Збройних сил України.
Дякувала всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, незборима сила. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу!
“Хіба можна перемогти народ, в якого є такі талановиті люди та неперевершені пісні”, – це перше , що спадає на думку після того, як побував на благодійному концерті на підтримку ЗСУ. Вкотре всі переконалися, що мистецтво не має межі досконалості, а емоції, викликані співом цього чудового сольного співака Діми VOLKANOVA "зашкалюють".
Нових Вам творчих здобутків та МНОГАЯ ЛІТА.
Лише разом і лише до нашої Перемоги!
Слава Україні!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.