5 квітня 2023 року у громаді проведено навчання з питань безпечного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, наданні першої допомоги потерпілим, запобіганню виникнення пожеж

Дата: 05.04.2023 16:59

5 квітня 2023 року для працівників Плисківської сільської ради, закладів освіти громади заступник начальника управління - начальник відділу запобігання НС Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Назарій БОБОШКО, начальник ВОПР та УЗ Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Андрій ДУДКЕВИЧ, голова Ніжинської районної організації Товариства червоного хреста України Єлизавета САЄНКО провели навчання з питань безпечного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, наданні першої допомоги потерпілим, запобіганню виникнення пожеж в екосистемах.
Дякуємо за корисну, необхідну, цікаву інформацію.
З повагою, сільський голова Марина Вірко, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.