Дата: 03.04.2023 16:58

У засіданні брала участь сільський голова Марина ВІРКО. На повістку дня засідання винесено одне питання щодо розгляду адміністративної справи відносно громадянки К. за статтею 186 КУпАП.
Комісією всебічно розглянуте адміністративне правопорушення жительки с.Плиски К., яке було направлене на зрив нормальної роботи комісії по попередженню домашнього насильства шляхом провокування конфліктів.
Вивчивши матеріали справи, адміністративна комісія вирішила притягнути громадянку К. до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене статтею 186 КУпАП, у вигляді попередження.