Сьогодні, 04 квітня, світ відзначає Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки і допомоги в діяльності, пов’язаній з розмінуванням

Дата: 04.04.2023 08:44

Ця страшна і пекельна зброя вкрала та скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. На жаль, для України він стане іще однією гіркою пам’яткою про злочини російських окупантів.
Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. Рашисти, відступаючи, хаотично мінують все, що можуть: трупи вбитих ними людей, дитячі іграшки, будинки, дитсадки та ,навіть , свою кинуту техніку.
Так вони намагаються завдати максимальної шкоди нашій країні.
Фахівці щодня ризикують життям заради того, щоб ліквідувати наслідки ворожої присутності! Дякуємо співробітникам ДСНС України за роботу та врятовані життя!
 Обов’язково проведіть інструктаж з дітьми та близькими.
Ми маємо жити, щоб пам’ятати всі злочини росіян в Україні!
Тож, знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати власне життя та вберегти близьких від непоправної біди.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.