ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 03.04.2023 16:38

03 квітня 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, директора КП «Перспектива» Геннадія КАДІГРОБА, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді за минулий тиждень та визначено коло головних завдань на найближчий період, в тому числі щодо:
- продовження всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та упорядкування сміттєзвалищ;
- визначення постачальника з придбання дроворуба;
- організації надання ритуальних послуг КП «Перспектива»;
- проведення чергової сесії;
- результатів планового відвідування сімей, які потрапили в СЖО;
- та інше.
Марина Олександрівна вказала на те, що з метою забезпечення відвідувачів благодійного концерту 08.04.2023р. за участі Дмитра Волканова з програмою «Намалюю» у Великозагорівському СБК потрібно надати допомогу в розповсюдженні квитків. Квитки можна придбати у працівників культури старостинських округів. Вартість квитка – 70 грн.
По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.