До уваги! Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 29.03.2023 08:37

Повідомляємо про необхідність кожній внутрішньо переміщеній особі повідомляти компетентні органи про виїзд зі свого фактичного місця проживання та повернення до покинутого (постійного) місця проживання до переміщення, а також залишення території України чи зміну фактичного місця проживання.
Для повідомлення про виїзд внутрішньо переміщена особа може написати відповідну заяву у відділі ЦНАП Плисківської сільської ради або ж самостійно через застосунок Дія у категорії послуги для ВГІО обрати відповідну дію – зміна фактичного місця проживання чи скасувати статус ВГІО.
Нагадуємо, згідно до п. 7 Порядку оформлення та видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, що затверджений Постановою КМУ № 509 від 01.10.2014 року до обов’язків внутрішньо переміщених осіб входять:
повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання;
повідомити уповноваженому органу або уповноваженій особі територіальної громади / центру надання адміністративних послуг за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.
З повагою та шаною,  сільський голова Марина ВІРКО.