26 березня, в селі Велика Загорівка, відбувся концерт: " У єдності - наша сила"

Дата: 27.03.2023 08:11

До захисників із словами глибокої поваги та сердечної вдячності звернулася сільський голова Марина ВІРКО та вручила подяки військовослужбовцям
за високий професіоналізм, патріотизм, незламність ,відданість, вірність українському народу, рідній землі, плідну співпрацю із Плисківською територіальною громадою.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв.
Шановні працівники закладів культури, аматорські колективи та гості концерту!
Щиро дякуємо кожному з вас за вашу підтримку та внесок у нашу спільну справу.
Ваші таланти та енергія стали насправді незабутнім вечором для кожного, хто був присутній, а ваша щирість та великодушність розчулили нас.
Висловлюємо теплі слова подяки учням школи, вчителям та їхнім батькам, які активно долучились до проведення заходу. Саме в такі відповідальні моменти, коли працівники школи, учні , батьки, працівники закладів культури, підтримують один одного, ми з гордістю розуміємо, яка дружня, надійна родина нашої громади.
Ми віримо у наших захисників, адже, саме в їхніх руках перемога України та майбутнє наших дітей! Сила наша - саме в єдності. Тож, разом до перемоги!
Спасибі кожному за небайдужість. Глядачі отримали від концерту неймовірні враження, яскраві емоції, естетичну насолоду. Найбільше розчулили наших воїнів виступи наймолодших учасників концерту- школярів.
Слава Україні!
Героям слава!
Разом наближаймо ПЕРЕМОГУ!

З повагою та вдячністю,  сільський голова Марина Вірко,  виконавчий комітет Плисківської сільської ради.