ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 27.03.2023 16:08

27 березня 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО, за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, старост старостинських округів, директорів шкіл та ЗДО, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Перед початком наради сільський голова привітала з днем народження в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності Ольгу ГОРІЛУ та начальника відділу ЦНАП Вікторію МИЦАЙ, подякувавши за сумлінну та плідну працю.
Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді.
Марина Олександрівна подякувала організаторам, учасникам заходу «У єдності – наша сила», який проходив на базі Великозагорівського Будинку культури за високий рівень підготовки та проведення заходу. Аматори громади подарували присутнім незабутній вечір.
Визначено коло головних завдань на найближчий період, в тому числі щодо:
- організації проведення благодійного концерту 08.04.2023р. за участю Дмитра Волканова з програмою «Намалюю» у Великозагорівському СБК;
- завершення опалювального сезону;
- закупівлі палива для освітніх та дошкільних закладів; - закупівлі необхідного обладнання для коління дров;
- упорядкування сміттєзвалищ;
- організації надання ритуальних послуг КП «Перспектива»;
- проведення позачергової сесії;
-забезпечення дровами сім’ї військовослужбовця;
- укладення договору про умови ведення мисливського господарства на території Махнівського старостинського округу;
- реконструкції пам’ятників воїнам-односельчанам;
- планове відвідування неблагополучних сімей;
- та інше.
По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.