Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження начальника ЦНАПУ Плисківської сільської ради Вікторії МИЦАЙ

Дата: 27.03.2023 08:09

Вітаємо з 25-річчям - начальника ЦНАПУ Плисківської сільської ради Вікторію МИЦАЙ.
Шановна Вікторіє Олександрівно!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого найпрекраснішого 25-річного Ювілею!
Бажаємо сяяти від щастя, горіти вогнем любові, блищати своєю красою, дивувати світ своїми талантами, а саме головне міцного здоров'я, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних колег та друзів!
З найкращими вітаннями і побажаннями, сільський голова Мартна ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.