Міжнародний день театру відзначається щороку 27 березня

Дата: 27.03.2023 08:07

Це професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному театральному мистецтву.
Свій початок свято Дня театру бере з 60-х років XX століття. Засноване - з ініціативи Міжнародного інституту театру в 1961 році. Перше святкування відбулося у 1962 році. Послання до діячів театрального мистецтва тоді було написано культовим французьким художником, письменником і драматургом Жаном Кокто.
Саме слово “театр” походить від грецького “theatron” – місце для видовищ, видовище. Перші згадки про нього були ще у Древній Греції.
Цього дня на сценах театрів по всьому світу дають найкращі вистави, зокрема й благодійні. А на адресу всіх театральних акторів лунають різноманітні привітання та побажання.
Усіх вас, хто любить театр, по який бік куліс ви б не знаходилися, ми вітаємо зі Всесвітнім днем театру!
Нехай Мельпомена завжди буде до вас прихильна, глядацькі зали – повні, а задоволення від кожної вистави – безмежним!