Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Ольги ГОРІЛОЇ - в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності Плисківської сільської ради

Дата: 26.03.2023 08:29

Сьогодні святкує свій День народження Ольга ГОРІЛА - в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності.
Щиро вітаємо Вас, шановна Ольго Олексївно, з Днем народження!
Бажаємо, щоб у Вашому домі завжди було тепло і затишно, а на душі - спокійно й легко! Будьте оточені турботою і увагою, любов'ю та ніжністю! Нехай з маленьких радощів складається велике щастя! Ви заслуговуєте найкращого! Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою, доброю і щирою Людиною! Здоров'я і щастя. Всіх земних благ на многії літа!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.