Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 08:11

25 березня – День Служби безпеки України.
Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій.
Високо цінуємо ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.
З нагоди свята бажаємо усім вам міцного здоров’я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливішим, а в сім’ях панують тепло і затишок!
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за спокій та безпеку рідної землі. Нехай їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують в боротьбі за незалежність та суверенітет України.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.