Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови Ірині ВЕРНИГОР, першому заступнику сільського голови, з прекрасною подією - народженням внука

Дата: 23.03.2023 09:08

Щиро вітаємо Ірину ВЕРНИГОР,  першого заступника сільського голови  з прекрасною подією - народженням внука!
Шановна Ірино Василівно!
Нехай перед ним завжди будуть відкриті всі двері на життєвому шляху, а у вас буде нескінченне терпіння для того, щоб направити його на потрібний шлях.
Нехай росте в любові, турботі і радості! Бажаємо, щоб всі негаразди обходили вашу родину стороною, а щастя та любов частіше приходили в гості. Кажуть, що перша дитина, він як іграшка, а перший онук — це перша дитина. Так вітаємо вас з вашим первістком! Безсумнівно, він буде самим улюбленим і найкращим, тому що у нього є такі чудові бабуся з дідусем. Ми впевнені, що ви виховаєте з нього мужнього, сумлінного, розумного і сильного чоловіка, який стане вашим захисником у будь-якій ситуації.
Нехай ангел береже Вашого внучка, нехай хлопчик завжди буде найбільшою радістю, втіхою й гордістю для Вас!
З найкращими вітаннями і побажаннями,  сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської   ради.