ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 20.03.2023 15:12

20 березня 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО,  за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Перед початком наради сільський голова привітала з Днем народження головного спеціаліста (уповноважену особу з тендерних закупівель) Інну Макаренко, подякувавши їй за сумлінну та плідну працю.
Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період , зокрема щодо:
- дотримання встановленого обмеження реалізації алкогольних напоїв в торгівельних закладах громади;
- проведення суботників з упорядкування територій у населених пунктах громади 23-24 березня;
- упорядкування сміттєзвалищ;
- організації благодійного концерту «Допоможи ЗСУ» за участі місцевих аматорів та інше.
По завершенню апаратної наради надані відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.