Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Інни МАКАРЕНКО, головного спеціаліста (уповноваженої особи з публічних тендерних закупівель) Плисківської сільської ради

Дата: 20.03.2023 08:21

Сьогодні, 20 березня,  святкує свій День народження головний спеціаліст (уповноважена особа з публічних тендерних закупівель) Плисківської сільської ради Інна МАКАРЕНКО.
Шановна Інно Василівно!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!!
Бажаємо знаходити в собі нові грані та можливості здійснення своїх мрій, не зупинятися на досягнутому і бути винятком з усіх правил. Унікальність вашої душі і є ваша родзинка. Бажаємо, щоб навколишні люди підтримували у всіх починаннях і дарували позитивні емоції. Подорожувати світом і жити у своє задоволення, насолоджуючись моментами. Прибуткової роботи та цікавих проектів. Затишних обіймів і чуттєвого, справжнього жіночого щастя!
З повагою та найкращими побажаннями,  сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.