17 березня у Збройних Силах України відзначається професійне свято — ДЕНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ПРАЦІВНИКА ЗСУ

Дата: 17.03.2023 08:10

Шановні мобілізаційні працівники, службовці військово-призовних пунктів, військових комісаріатів та інших установ, робота яких пов’язана із мобілізаційною діяльністю!
Щиро вітаємо із професійним святом!
Ви виконуєте важливу організаційно-штатну, обліково-призовну та мобілізаційну роботу із комплектування військ особовим складом, а, також , берете вагому участь у плануванні матеріально-технічного забезпечення основних мобілізаційних заходів.
День мобілізаційного працівника для України, яка протистоїть зовнішній агресії, сприймається, як дуже «особливий» у низці інших професійних дат, що відзначаються в нашій країні. Це не дивно, оскільки робота «мобілістів» стосується кожного громадянина, не залежно від його соціального статусу, статку або особистого ставлення до військової служби.
У цей день висловлюємо щиру вдячність Вам за самовіддану працю і вірність благородній професії.
Зичимо успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров'я, миру, злагоди та добра , благополуччя і щастя вашим родинам!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.