14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2023 07:58

Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!
Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця. Ця дата обрана не випадково: адже саме 14 березня 2014 відразу з Революції гідності перші добровольці пліч-о-пліч з військовими силами України різних формувань одними з перших встали на захист нашої держави, коли ворог прийшов на нашу землю.
У 2022-му році ,з початком війни,це свято ще раз набуло особливого значення, адже зараз нашим добровольцям знову доводиться боронити Україну від нападу російських окупантів.
Ви – справжні герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекають винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, щастя й свободу якого ви захищаєте вже 9 років.
Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії, як взірець патріотизму для кожної чесної людини.
Дякую вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності Батьківщини, і країна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!
Щиро бажаю Вам якнайскорішої Перемоги,миру, здоров’я, благополуччя та злагоди Вашим родинам.
Слава Україні! Героям Слава!
Слава людям доброї волі!
Нехай Господь береже вас!
Схиляємо у скорботі свої голови в пам’ять про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок.
Вічна слава Героям, які полягли за Україну! Герої не вмирають!
Подвиг українських добровольців житиме у віках.
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.