Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Василя МЕНШИКОВА, старости Сиволозького старостинського округу

Дата: 13.03.2023 08:33

Сьогодні святкує свій 60-річний ЮВІЛЕЙ Василь МЕНШИКОВ, староста Сиволозького старостинського округу Плисківської сільської ради.
Шановний Василь Федосійович!
Від імені сільського голови Марини ВІРКО, виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу Плисківської сільської ради щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, друзі. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. У цей радісний день Вашого ювілею бажаємо Вам красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.