Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Юлії СВИРИДОВОЇ, спеціаліста загального відділу Плисківської сільської ради

Дата: 13.03.2023 08:31

Сьогодні святкує свій день народження Юлія СВИРИДОВА спеціаліст загального відділу Плисківської сільської ради.
Шановна Юліє Сергіївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів завжди і в усьому, мирного неба, невичерпноїї енергії та невтомності Вашій щоденній праці!
Щиро зичимо сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань! Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються тільки вірні та справжні друзі!
З найкращими вітаннями і побажаннями,  сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.