Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Олексія БОЙКА, депутата Плисківської сільської ради

Дата: 13.03.2023 08:29

Сьогодні святкує свій день народження Олексій БОЙКО депутат Плисківської сільської ради.
Шановний Олексіє Івановичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам здійснення всіх ваших планів і задумів, а підгрунтям щасливого життя нехай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай шана Ваших дітей, внуків і друзів буде подякою Вам за чуйність, уміння творити добро.
Щиро бажаємо мирного неба, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових здобутків.
З найкращими вітаннями і побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.