10.03.2023 року відбулося третє засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 10.03.2023 16:33

На засідання прибуло 9 членів виконавчого комітету.
Перед початком засідання за дорученням сільського голови Марини ВІРКО привітали з днем народження члена виконавчого комітету Тетяну ЛИСОВЕЦЬ та побажали їй міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, щоб весняне сонце завжди яскраво світило у домі та щоб на життєвому шляху не було ніяких перешкод, а друзі були завжди поруч.
Згідно порядку денного присутні розглянули такі питання:
-Про затвердження заходів до Дня благоустрою території населених пунктів сільської ради;
-Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;
-Про відібрання дитини від матері на тимчасове влаштування до дитячого будинку та вжиття заходів щодо позбавлення батьківських прав;
-Про затвердження актів обстеження на видалення дерев на території с.Сиволож, с.Велика Загорівка та с.Плиски;
-Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за лютий 2023 року.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.