11 березня – День землевпорядника

Дата: 11.03.2023 07:29

Нові реалії змінили життя кожного з нас, але саме зараз ми як ніколи цінуємо нашу рідну землю, кожен її клаптик.
Шановні землевпорядники!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника, який символічно відзначають в Україні з початком весни. І це не дивно, адже саме навесні оживає земля – наше найбільше національне багатство та безцінний скарб.
Розвиток суспільства у всі часи був пов’язаний із землею, яка була і є основним засобом для існування людства і джерелом багатства громади.
Ви ті, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє!
У день вашого професійного свята прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя та нових трудових досягнень. Мирного неба!
Разом наближаємо Перемогу!
З повагою та найкращими побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.