Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження директорки Плисківської Публічної бібліотеки Тетяни ЛИСОВЕЦЬ!

Дата: 10.03.2023 08:26

Вітаємо з Днем народження директорку Плисківської Публічної бібліотеки Тетяну ЛИСОВЕЦЬ!
Шановна Тетяно Миколаївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у Вашій родині!
З повагою,  сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.