ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 06.03.2023 14:32

06 березня 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Перед початком наради сільський голова привітала з днем народження начальника загального відділу Людмилу КУЦЕНКО та прибиральницю Ніну МАКСИМЕНКО, подякувавши їм за сумлінну та плідну працю.
Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період.
Керівники відділів, служб та комунального підприємства доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили першочергові питання на поточний тиждень.
По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.