Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Міжнародного дня дитячого телебачення і радіомовлення

Дата: 05.03.2023 08:05

У першу неділю березня відзначається Міжнародний день дитячого телебачення і радіомовлення. Це - свято дитинства, радості і найсвітліших мрій. Для дітей спеціально створюються теле-і радіопередачі. Самі діти часто стають їх безпосередніми ведучими.
У цей день провідні телерадіокомпанії світу насичують свої ефіри програмами, кінофільмами, мультфільмами для дітей, щоб підтримати тему дитинства та дотримання прав дітей в усьому світі.
Поява свята пов’язана з рішенням дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) від 1994 року про прийняття програми заходів, присвячених цьому дню.
З повагою,  сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.