ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 27.02.2023 15:25

27 лютого 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО,  за участі секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Всі керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень.
У ході наради обговорили проблемні питання щодо -претензійно-позовної роботи по боржниках з орендної плати за землю;
- організації проведення польсько-української олімпіади з англійської мови серед здобувачів освіти;
- придбання необхідного обладнання для роботи працівників КП "Перспектива" та інших важливих питань життєдіяльності громади.
Марина ВІРКО подякувала всім присутнім за плідну роботу, звернула увагу на належному, сумлінному ставленні до службових обов’язків та швидкому реагуванні на проблемні питання жителів громади.
Разом ми сильні і єдині!
Перемога буде за Україною!
Слава Україні!
Слава Героям!