Відбулося засідання чергової 29 сесії 8 скликання Плисківської сільської радии

Дата: 22.02.2023 16:04

Шановні жителі Плисківської ТГ!
22 лютого 2023 року об 11-00 год.  у приміщенні Плисківської сільської ради відбулося засідання чергової двадцять дев'ятої сесії восьмого скликання з порядком денним:
1. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2022 рік.
2. Про заслуховування звіту сільського голови про роботу Плисківської сільської ради та її виконавчого комітету.
3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 року № 504-27/VІІІ «Про сільський бюджет Плисківської територіальної громади на 2023 рік».
4. Про орієнтовний план роботи Плисківської сільської ради на 2023 рік.
5. Про подання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області пожежно-рятувального автомобіля.
6. Про надання матеріальної допомоги.
7. Земельні питання.
Всі питання порядку денного депутати розглянули, прийняли відповідні рішення, які будуть оприлюднені на сайті Плисківської громади.