Проведено обласний ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Дата: 21.02.2023 15:37

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 23.12.2022 №209 “Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році”, з метою розвитку творчого потенціалу обдарованих здобувачів освіти, у період із 15 січня по 12 лютого 2023 року був проведений,  у змішаній формі (очній та дистанційній),  обласний ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, в якому взяли участь здобувачі освіти Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасники олімпіад із навчальних предметів: українська мова та література (вчитель Анжеліка Семенко) – учениця 8 класу Байло Єлизавета здобула 37,9 із 60 балів; біологія (вчитель Тетяна Федорченко) – учень 8 класу Балицький Богдан – 56,7 із 100 балів; географія (вчитель Роман Балицький) – учень 8 класу Балицький Богдан – 51 із 78 балів; англійська мова (вчитель Тамара Дмитрик) – учениця 9 класу Кадун Анна – 35 із 60 балів.
За попередніми результатами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів: Байло Єлизавета з української мови та літератури – VII місце; Балицький Богдан з біології – ІІІ місце: Балицький Богдан з географії – І місце; Кадун Анна з англійської мови – V місце.
Щиро дякуємо Вам, шановні здобувачі освіти та педагоги. Бажаємо міцного здоров'я та нових досягнень.
З повагою, сільський голова Марина Вірко, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.