ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 20.02.2023 15:56

20 лютого 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участю секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні, які загинули за нашу Перемогу, яка чекає нас попереду.
Всі керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень. В ході наради обговорили проблемні питання щодо упорядкування кладовищ, забезпечення паливом Пунктів незламності громади, навчання пожежників, особливостей роботи з неблагополучними сім’ями, інвентаризації земель під лісопосадками.
Також на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності громади та окреслено завдання, які потребують вирішення найближчим часом.
За результатами наради були надані відповідні доручення та рекомендації.
На завершення наради сільський голова подякувала всім за плідну працю та надала відповідні доручення.