Триває плідна співпраця

Дата: 08.02.2023 08:31

07 лютого 2023 року представники: 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту В’ячеслав Степаненко, начальник 24 ДПРЧ м. Борзна Андрій Фенота, головний інспектор ВЗНС Ніжинського РУГУ ДСНС України у Чернігівській області, майор служби ЦЗ Олександр Філоненко передали представникам Плисківської сільської ради: сільському голові Марині Вірко, першому заступнику сільського голови Ірині Вернигор, старості Сиволозького старостинського округу Василю Меншикову в безоплатне користування пожежну автоцистерну АЦ-40(130)63 А, що дасть змогу більш ефективніше забезпечувати виконання поставлених завдань щодо збереження життя і здоров’я населення Плисківської сільської ради.
Сільський голова Марина Вірко наголосила, що одним із пріоритетних завдань є безпека та захищеність жителів громади та запевнила щодо подальшого сприяння розвитку місцевої пожежної охорони, підтримки і допомоги у реалізації програми цивільного захисту на території Плисківської сільської ради.