Співчуття Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ начальнику служби у справах дітей Плисківської сільської ради Олені Миколаївні ПИЛИПЕНКО

Дата: 14.02.2023 21:23

Сільський голова Марина ВІРКО та колектив Плисківської сільської ради висловлює щирі співчуття начальнику служби у справах дітей Плисківської сільської ради  Олені Миколаївні ПИЛИПЕНКО  з приводу тяжкої та невимовної втрати  смерті матері -  Тетяни Євгеніївни КУДРИ.
Нехай добрий, світлий спомин про Вашу матір назавжди залишиться у серцях рідних, усіх, хто її знав, любив і шанував. Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким перенести біль втрати рідної людини. Жодні слова не зможуть його зменшити.  Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами та підтримуємо Вас у годину скорботи.
Вічна та світла пам’ять.