У Всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2023" взяли участь педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради

Дата: 10.02.2023 09:06

Відповідно наказу МОН України від 19.10.2022 №930 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року", Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638(зі змінами), листа МОН України від 04 листопада 2022 року №1/13298-22 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року" 2023, наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2022 року № 211 "Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2023", з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників області, у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2023" взяли участь педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради у номінаціях: "Захист України" - учитель Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Брагінець Віталій Андрійович, "Основи здоров'я" - учитель Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст. Ткаченко Парасковія Степанівна, "Початкова освіта" - учитель Великозагорівської ЗОШ І -ІІІ ст. Миколаєнко Вікторія Володимирівна, учитель Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гордієнко Ольга Василівна, "Фізична культура"- учитель Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Дейнеко Олександр Юрійович.
Дякуємо Вам, шановні педагоги!  Бажаємо конкурсантам успіхів та перемог!
З повагою,  сільський голова Марина Вірко, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.