Дата: 10.02.2023 09:30

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 03 лютого 2023 року "Про підсумки першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2023". Учитель Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брагінець Віталій Андрійович в номінації "Захист України" став лауреатом першого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2023".
    08 лютого 2023 року в Чернігівському обласному іституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в ошатній залі відбулося вручення дипломів та подяк лауреатам першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2023".
Щиро вітаємо Віталія Андрійовича!
Зичимо міцного здоров'я, благополуччя, нових творчих звершень та перемог у мирній Україні!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.