ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 06.02.2023 14:38

06 січня 2023 року,  під головуванням Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ,  відбулася щотижнева оперативна нарада за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, старост старостинських округів та керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
На нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, підвели підсумки роботи за попередній тиждень та окреслили основні завдання на поточний.
Серед питань, які розглядалися в ході наради,  були питання щодо  забезпечення паливом генераторів структурних підрозділів, пунктів незламності та закладів Плисківської громади; забезпечення дровами сімей військовослужбовців ЗСУ, які на даний час захищають державу від ворога, родин ВПО, благоустрій території, тощо.
За підсумками наради Мариною ВІРКО визначено ряд завдань до виконання, надані відповідні доручення та визначені виконавці.